05-822 Milanówek
ul. Piasta 18A
e-mail: info@asis.pl
Tel: 601-911-709

Opieka Programistyczna

Zakres świadczenia usługi.
Opieka programistyczna nad określonym umową programem, serwisem www, systemem CRM napisanym w języku programowania: php, html, javascript
W skład oferty nie wchodzą prace graficzne.
Usługa jest rozliczana w trybie miesięcznym. Faktura jest wystawiana za wykupiony pakiet godzin na początku każdego miesiąca. Godziny niewykorzystane w danym miesiącu przechodzą na kolejne okresy.

Czas reakcji na zgłoszenie o awarii.
Dzień roboczy
8.00 – 16.00 3 godziny
16.00 – 8.00 następny dzień roboczy

Dni wolne, święta
następny dzień roboczy

Nowe funkcjonalności w programie / serwisie / systemie.
W przypadku zgłoszeń ad. rozbudowy systemów o nowe funkcje z naszej strony najpierw następuje określenie przybliżonego czasu realizacji takiej rozbudowy. Po akceptacji przez klienta tego czasu następuje realizacja zlecenia. Po wdrożeniu nowych funkcji do systemu produkcyjnego klientowi zostaje przekazany dokładny czas spędzony na realizacji zlecenia. Czas realizacji jest również dostępny w systemie obsługi zgłoszeń.

System obsługi zgłoszeń.
Na potrzeby umowy udostępniamy nasz wewnętrzny system do obsługi zgłoszeń. Zgłoszenia należy dokonywać za pośrednictwem poczty elektronicznej. Każde zgłoszenie jest rejestrowane w systemie i dostaje swój unikalny numer. Dzięki temu można prześledzić historię jego realizacji oraz czas jakim został wykonany. Z systemu jest możliwość robienia prostych raportów.


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.